Badania

Zgodnie z regulaminem KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego Sekcja Młodziczek/Juniorek, wszystkie zawodniczki muszą posiadać aktualne badania lekarskie zezwalające na uprawianie sportu – piłka nożna. Odnawiane co 6 miesięcy.

1. Lekarz sportowy w klubie

W wyznaczonych przez klub terminach, należy przyjść z dzieckiem i kompletem badań:

- morfologia, mocz, badanie ekg

- morfologia, mocz + badanie ekg na miejscu

na wizytę do lekarza sportowego. Koszt badań pokrywają rodzice.

2. Badania z funduszu zdrowia

Można je wykonać bezpłatnie w Przychodni Specjalistycznej dla Dzieci i Młodzieży przy Al. Wyzwolenia 6 w Warszawie.

Zapisy na badania profilaktyczne: od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 -18:00 tel. (22) 83 05 498

Na wizytę należy zabrać wypełnione wcześniej dokumenty:

- zgodę na uczestnictwo w programie zdrowotnym

- ankietę sportowo-lekarską

+ (jeśli dziecko posiada aktualne badanie krwi i/lub moczu, proszę przynieść na wizytę).

Wszystkie informacje oraz dokumenty dodatkowo na stronie https://www.wsdz.pl/pl/pages/medycyna-sportowa

3. Lista innych placówek medycznych, w których mogą Państwo wykonać takie badania bezpłatnie, pod warunkiem podpisania przez taką placówkę kontraktu z NFZem. Należy pamiętać, aby zapisywać się na badania odpowiednio wcześniej.

Lista placówek medycyny sportowej