"Zwycięstwo przyjmuj w sposób skromny, a porażkę godnie.
Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

Po pierwsze: radość

Po drugie: nauka

Po trzecie: zabawa

Podejmując się pracy trenerskiej, pragniemy mieć na uwadze zawsze dobro dziecka, by mogło ono, po przez radość uczestnictwa w naszych zajęciach, doskonalić swoje umiejętności piłkarskie oraz mieć, tak ważne, poczucie akceptacji i bycia w grupie.

DRODZY RODZICE

Jeśli dostrzegacie w swoich córkach niespożyte pokłady energii, zamiłowanie do sportu czy chęć rywalizacji, czym prędzej przyjdźcie z nimi na trening! Serdecznie zapraszamy!

TRENINGI

Treningi odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu na hali i/lub boisku typu orlik i trwają około 90 minut w zależności od warunków atmosferycznych i dostępności obiektów sportowych. Z uwagi na centralny punkt położenia treningi odbywają się na Ochocie w hali przy ul. Banacha 2A oraz na boiskach (sztuczna trawa i tartan) przy ul. Wawelskiej 5 (na stronie głównej na bieżąco informujemy o terminach)

ROZGRYWKI

Drużyna juniorek bierze czynny udział w licznych turniejach organizowanych w ciągu całego sezonu rozgrywkowego, zarówno na orlikach jak i hali m.in. w Mistrzostwach Warszawy, Halowych Mistrzostwach Mazowsza, Mistrzostwach Polski w futsalu i innych. Dodatkowo organizujemy spotkania sparingowe z pobliskimi klubami. Najlepsze juniorki mają szansę występów w drużynie seniorek, która bierze udział w rozgrywkach II ligi PZPN. W przerwie między sezonami jeździmy na obóz przygotowawczy.