KU AZS UW w Ekstralidze Futsalu

Dzisiejszym popołudniem wspaniała wiadomość dotarła do naszego klubu. Zespół KU AZS UW będzie w sezonie 2014/2015 występował w rozgrywkach Ekstraligi futsalu, tym samym, juniorki z AZS-u będą miały również szansę pokazania swoich umiejętności na futsalowych parkietach.

Nasz klubu został przyjęty do trwających już rozgrywek z powodu wycofania się dwóch innych klubów - Wissy Szczuczyn oraz Kresowiaka-Orion Siemiatycze. Druga kolejka rozgrywek już w najbliższy weekend. W sobotę 22 listopada do Warszawy przyjedzie zespół z Gniezna. UKS Medan Gniezno w ubiegłym sezonie uplasował się na piątej pozycji, a tegoroczne rozgrywki rozpoczął od porażki 1:3 z ISD-AJD Golem Częstochowa, w potyczce z debiutującym w tych rozgrywkach AZS-em będzie murowanym faworytem.

Więcej inf. już wkrótce!