Praga Warszawa - Zwycięzca III Futsalowego Turnieju o Puchar AZS UW

Późnym, niedzielnym wieczorem poznaliśmy zwycięzcę III Futsalowego Turnieju o Puchar AZS UW. W tym roku to trofeum zdobyła warszawska MUKS Praga Warszawa. Tuż za nią uplasowała się UKS Ząbkovia Ząbki, a trzecie miejsce zdobyły gospodynie, drużyna KU AZS Uniwersytet Warszawski II

Nagrody indywidualne:

Najlepsza zawdoniczka turnieju: Katarzyna Włodarczyk (KU AZS UW II)

Najlepsza bramkarka turnieju: Anna Dobosz (UKS Ząbkovia Ząbki)

Najlepsza strzelczyni turnieju: Paulina Pokraśniewicz (Loczki Wyszków)

Turniej rozgrywano II fazowo. W pierwszej fazie drużyny podzielono na grupy A i B. Do drugiej fazy awansowały wszystkie drużyny z tym, że do grupy M grającej o miejsca 1-5 turnieju zakwalifikowały się: MUKS Praga Warszawa, KU AZS UW II, Ząbkovia Ząbki, Wilga Garwolin, MOSiR Pilawa. Grupę S, grającą o miejsca 6-10 utworzyły: Loczki Wyszków, Start Otwock, Tygrys Huta Mińska, KU AZS UW I. Fazę II rozgrywano z zachowaniem wyników z fazy I, czyli jeśli drużyny ponownie trafiły na siebie w drugiej fazie, to przepisywano ich wynik z fazy I.

Klasyfikacja końcowa:

1. MUKS Praga Warszawa - 6 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek - bramki 17:1

2. UKS Ząbkovia Ząbki - 3 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka - bramki 8:4

3. KU AZS Uniwersytet Warszawski II - 4 zwycięstwa, 1 remis, 1 porażka - bramki 11:2

4. Wilga Garwolin

5. MOSiR Pilawa

6. GKS Tygrys Huta Mińska

7. Loczki Wyszków

8. KU AZS UW I

9. OKS Start Otwock

10. ORLIKI Jeruzal - nie dojechały

Więcej emocji przy hali na Banacha już wkrótce - >>> 6-7 grudnia ZAPRASZAMY na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu dziewcząt U-16