Otwarty nabór do drużyny!!!

Zapraszamy wszystkie dziewczynki chcące rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną do naszego klubu!

TRENINGI NABOROWE:

Szkółka Ursynów - 17.06 (środa) godz. 16:30, Orlik przy SP 343 ul. Kopcińskiego 7

Szkółka Praga Płd. - 18.06 (czwartek) godz. 16:45 Boisko przy SP 120 ul. Międzyborska 70

Szkółka Ochota - 20.06 (sobota) godz. 18:00 Orlik przy ul. Wawelskiej 3

KU AZS Uniwersytet Warszawski otwiera nabór do drużyn U10, U13 oraz nabór uzupełniający do U16. Jeśli piłka nożna jest Twoją pasją, jeśli uwielbiasz ruch, sport i masz ogromne chęci nauczyć się czegoś nowego, to nasz klub jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Drodzy rodzice!

Piłka nożna kobiet jest coraz prężniej działającą dyscypliną sportu. To nie prawda, że dziewczynki nie mogą grać w piłkę nożną, to nie prawda, że tylko "chłopczyce" mogą odnaleźć się w tej dyscyplinie. Piłka nożna to przede wszystkim SPORT, który umożliwi Państwa dziecku harmonijny rozwój fizyczny, a także społeczny.

Nasz klub jest tego najlepszym przykładem. Dbamy nie tylko o najwyższy poziom przygotowania piłkarskiego, ale również pielęgnujemy wśród zawodników takie cechy jak: cierpliwość, systematyczność, pracowitość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym, waleczność itd. Postępy w nauce są dla nas równie ważne jak rozwój sportowy. Jako klub Akademicki mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz różnorodne zaplecze umożliwiające rozwój piłkarski Państwa dziecku.

Zapewniamy bogatą ścieżkę nauki umiejętności piłkarskich po przez przejście przez wszystkie szczeble naszego szkolenia. Począwszy od drużyny U10 (dziewczynki do 10 roku życia) po przez drużynę U13, U16, na seniorskiej skończywszy. Jeśli nawet Państwa córka, nie marzy o tym, aby zostać topową piłkarką w naszym kraju to wszechstronny trening jaki jej zapewnimy pozwoli na długie lata cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją, być szczęśliwą.

Wiele ciekawy informacji mogą Państwo znaleźć na naszych stronach internetowych:

kuazsuw.futbolowo.pl

Zapraszamy na nasze treningi (Info. w zakładce U10 - Treningi, U13 - Treningi).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z trenerem koordynatorem - Maria Wąsowska tel. 511 421 087