Katarzyna Włodarczyk najlepsza na Mazowszu!

W sobotę (21.02.2015r.) w Piasecznie odbyły się Halowe Mistrzostwa Mazowsza Seniorek. Swój ogromny udział w sukcesie seniorskiej drużyny miały trzy powołane na ten turniej przez trener Marię Wąsowską juniorki - Laura Czuraj, Jagoda Stokowiec, Katarzyna Włodarczyk.

Wszystkie trzy zawodniczki zdobywały w turnieju dla drużyny gole: Laura - 2 , Jagoda - 1, Kasia - 3. Ponadto Kasia zdobyła w pełni zasłużenie tytuł najlepszej zawodniczki turnieju.

Cieszy fakt, że juniorki mimo nieudanego w tym roku występu na Mistrzostwach Mazowsza w swojej kategorii (broniły brązowych medali), umiejętnie zostały wkomponowane w zespół seniorek i tam wreszcie pokazały charakter i potencjał piłkarski jaki mają. Być może łatwiej im było, kiedy odpowiedzialność za wyniki zespołu spoczywał na barkach starszych koleżanek.

Więcej informacji na temat Mistrzostw na stronie seniorek!