Przyszłość U17?

W niedzielę 6 lipca, naszym zawodniczkom przyglądała się Pani trener kadry Reprezentacji Polski U17 - Nina Patalon. Na krótkie zgrupowanie selekcyjne do Dobiegniewa zostały zaproszone, Magdalena Fornalczyk, Jagoda Stokowiec i Kasia Włodarczyk.

Cały mecz rozegrała Magda w bramce oraz Jagoda, która w meczu z beniaminkiem Ekstraligi - TKKF Stilon Gorzów Wlkp. grała na nietypowej dla siebie pozycji, środkowego obrońcy, a na końcówkę meczu została przesunięta na lewą obronę.

Kasia na boisku pojawiła się po 30 minutach gry. Trener, Nina Patalon, ustawiła Kasię na pozycji 9 czyli wysuniętego napastnika. W drugiej połowie Kasia została przesunięta do pomocy gdzie grała jako prawy pomocnik.

Mecz zakończył się zwycięstwem beniaminka Ekstraligi 3:2. Wszystkie trzy wróciły zadowolone, pełne optymizmu i zapału do pracy! Co z tego wyniknie?