Zakończyliśmy II Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dla Dziewczynek

We wtorek odbyła się II edycja Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej dla Dziewczynek ze szkół podstawowych organizowanego przez KU AZS Uniwersytet Warszawski. Dzięki współpracy ze SP nr 343 na Warszawskim Ursynowie po raz kolejny turniej odbył się na boiskach tej szkoły, za co dziękujemy dyrektorowi szkoły Panu Tomaszowi Zającowi.

Rozgrywki przyciągają co raz większą liczbę zawodniczek i po II edycji możemy powiedzieć, że dziewczynki co raz lepiej radzą sobie z piłką :-). W tym roku pierwsze miejsce powędrowało do SP 323, a zawodniczka z tej drużyny została Najlepszą Strzelczynią turnieju. Nagroda powędrowała do Oli Kiryluk, kapitan zespołu, która w całym turnieju uzbierała 17 goli. Tytuł Najlepszej Bramkarki turnieju, powędrował do młodziutkiej Magdy Marczak z SP 343, a Najlepszą Zawodniczką Turnieju została Basia Stec z PSP 6.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy zaangażowania i sportowej walki na boisku. Już teraz zapraszamy na kolejne edycje turnieju i do naszego klubu na treningi (od września nowe lokalizacje na Ursynowie, Pradze Płd.)