II ligowe Juniorki

Sumienna praca na treningach i dobra atmosfera w zespole sprawiły, że część Juniorek na stałe zadomowiła się już w zespole Seniorek, który występuje w II lidze gr. łódzkiej.

Od początku rundy wiosennej, szanse od trenerki pierwszej drużyny dostały: Laura Czuraj, Patrycja Marciniak, Aleksandra Mielniczuk, Julia Odolińska, Aleksandra Orzechowska, Julia Przybyłkowicz oraz Jagoda Stokowiec (obecnie leczy uraz kostki).

Cieszy fakt, że wymienione Juniorki co raz częściej zaczynają stanowić o sile pierwszej drużyny, a nie tylko są jej dodatkiem.

Na regularną grę mogą liczyć Laura Czuraj i Julia Odolińska. Laura w ostatnim meczu ustrzeliła hat-tricka, a na swoim koncie ma już 4 strzelone w tym sezonie bramki i 3 asysty. Julia z kolei, to zawodniczka od której wszystkie pozostałe mogą uczyć się zaangażowania i waleczności w trakcie meczu, na swoim koncie ma 1 trafienie do bramki przeciwnika.

Również 1 bramką może pochwalić się Aleksandra Mielniczuk, która debiutowała w rundzie wiosennej, ponadto, Ola asystowała przy dwóch bramkach swoich koleżanek. Na swoje pierwsze trafienie nadal czeka najmłodsza, Julia Przybyłkowicz, która podobnie jak Ola, debiutowała w II lidze w rundzie wiosennej. Po dłuższej nieobecności w zespole seniorek, niedawno, pojawiła się Patrycja Marciniak, która posiada wspaniałe warunki fizyczne, które już wkrótce mogą być jej najgroźniejszą bronią.

Dwie najbardziej doświadczone z Juniorek to Aleksandra Orzechowska i Jagoda Stokowiec. Ta pierwsza w rundzie wiosennej wybiegła na murawę dopiero w poprzedniej kolejce (w Ostrołęce), gdzie zagrała 10 minut. Popularna Orzech, wraca na boisko bo kontuzji kostki jakiej doznała podczas gry w Ekstralidze futsalu. Jagoda Stokowiec, to kolejna solidna zawodniczka, która nie zawodzi, niestety jest w trakcie rehabilitacji i obecnie czekamy na jej powrót do pełnej sprawności.

Mamy nadzieję, że gra Juniorek w II lidze, pokaże pozostałym (czekającym w kolejce na swoją szansę), że warto cierpliwie i regularnie pracować na treningach.